Meist

Ütleme teretulemast kõikidele lapsevanematele, kes otsivad oma lastele toredat lasteaeda!

Lasteaed MEIE asub Tallinna kesklinnas, vaikses sisehoovis, aadressil Vase tn 9A. See on väike 6-rühmaline lasteaed.Praegu töötab juba 4 rühma: 2 lastaiai rühma, 1- sõimerühm ja 1 - adaptatsioonirühm. Pakume hubast, kodust ja turvalist keskkonda, kus teie laps saab avastada maailma ja seda tundma õppida kasutades selleks kaasaegseid tehnoloogiaid. Teie laps saab ennast tunda vabalt ja kaitstuna, mängida, leida sõpru ning seejuures valmistuda edukalt kooliks.
Mida me teie lapsele pakume?
Väikeseid rühmasid (kini 15 last)
  • Kogenud ja kvalifitseeritud pedagoogide kollektiivi. Meie õpetajad pööravad igale lapsele palju tähelepanu, aitavad esile tuua lapse tugevaid külgi ja visandada iga väikelapse isiksuse harmoonilise arengu teed.
  • Kakskeelset keskkonda, kus eesti ja inglise keel saadavad last igapäevatoimingutes.
  • Loovaid ja huvitavaid meelelahutusprogramme, erinevaid üritusti, harivaid ekskursioone ja muuseumitegevusi.
  • Koolieelsete laste digipädevuste arendamist sisaldavat õppekava, mis on lisa traditsioonilistele alushariduse valdkondadele ja mille omandamist näeb ette uus Eesti haridusstrateegia aastani 2035.
  • Tervislikku toitumist, mis sisaldab värskeid puuvilju, köögivilju ja muid täisväärtuslikke toite.
  • Perekondlikku usalduskeskkonda, kus laps ja täiskasvanu on võrdsed partnerid.